Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRS "SCH"

Kurs likwidatora podmiotów spółdzielczych (Nabór uczestników rozpoczęty)

Warszawa 06.03.2019 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom spółdzielców KZRS „Samopomoc Chłopska” w Warszawie organizuje kurs likwidatora podmiotów spółdzielczych.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników kursu do pełnienia funkcji likwidatora podmiotów spółdzielczych poprzez zdobycie wiedzy z zakresu funkcjonowania spółdzielczości i zasad likwidacji zawartych w przepisach prawa. W trakcie zajęć omówiony zostanie proces likwidacji w kontekście obowiązków likwidatora. Zapewniamy wysoką jakość szkolenia, mając na uwadze profesjonalną kadrę doświadczonych wykładowców. Program kursu w załączeniu.

Kurs skierowany jest do osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu likwidatora, jak również do osób związanych ze spółdzielczością ale chcących pogłębić swoją wiedzę w tym temacie.

Kurs w ilości 90 godzin plus 25 godzin konsultacji indywidualnych, organizowany będzie w systemie 4 zjazdów weekendowych (piątek, sobota, niedziela). Rozpoczęcie kursu uzależnione jest od naboru uczestników - pierwszy zjazd planowany jest w czerwcu br.

Kurs odbędzie się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Miedzeszynie ul. Odrębna 4.

Całkowity koszt kursu wynosi 2.400 zł - zwolnione z VAT i obejmuje: koszt szkolenia, materiały, serwis kawowy i obiady. W Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym istnieje możliwość rezerwacji noclegów i wyżywienia tel. 22/872-00-31. Ewentualne koszty rezerwacji noclegów i wyżywienia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W załączeniu druk zgłoszenia.

Wypełniony druk zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres KZRS ”Samopomoc Chłopska” ul. Kopernika 30 00-950 Warszawa.

Należność za udział w kursie prosimy przekazać na rachunek bankowy nr 86 8769 0002 0680 0361 2000 0060 z dopiskiem (kurs likwidatora).

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o odbytym kursie.

Mając na uwadze możliwość zdobycia wiedzy na temat aktualnych prawnych regulacji dotyczących procesu likwidacji podmiotów spółdzielczych, zachęcamy do wzięcia udziału w kursie. Informujemy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

PLIKI DO POBRANIA:

  • Zgłoszenie udziału w kursie likwidatora podmiotów spółdzielczych - [POBIERZ]
  • Ramowy program tematyczny kursu dla likwidatorów - [POBIERZ]

Ze spółdzielczym pozdrowieniem

Bogdan Czaplejewicz
Prezes Zarządu


Drukuj   E-mail