Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRS "SCH"

Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Nabór uczestników rozpoczęty)

Warszawa 06.03.2019 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom spółdzielców KZRS „Samopomoc Chłopska” w Warszawie organizuje kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników kursu do wykonywania zawodu Inspektora Ochrony Danych Osobowych poprzez zdobycie wiedzy: z zakresu ryzyka w obszarze ochrony danych osobowych, potencjalnych zagrożeń, systemu kontroli infrastruktury informatycznej, która jest wykorzystywana do przetwarzania danych osobowych oraz nowych regulacji prawnych (RODO). Zapewniamy wysoką jakość szkolenia mając na uwadze profesjonalną kadrę doświadczonych wykładowców. Szczegółowy program kursu w opracowaniu.

Kurs skierowany jest do osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu Inspektora Ochrony Danych Osobowych, jak również do osób zajmujących się ochroną i bezpieczeństwem danych osobowych w spółdzielniach, audytorów, kontrolerów, kadry zarządzającej oraz osób, które są zainteresowane pogłębić swoją wiedzę w tym temacie.

Kurs w ilości 30 godzin plus 10 godz. konsultacji indywidualnych organizowany będzie w systemie 1 zjazdu (czwartek, piątek, sobota, niedziela). Rozpoczęcie I edycji kursu uzależnione jest od naboru uczestników – planowane jest jeszcze w I półroczu br.

Kurs odbędzie się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Miedzeszynie ul. Odrębna 4.

Całkowity koszt kursu wynosi 1.400 zł - zwolnione z VAT i obejmuje: koszt szkolenia, materiały, serwis kawowy i obiady. W Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym istnieje możliwość rezerwacji noclegów i wyżywienia tel. 22/872-00-31. Ewentualne koszty rezerwacji noclegów i wyżywienia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W załączeniu druk zgłoszenia.

Wypełniony druk zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres KZRS ”Samopomoc Chłopska” ul. Kopernika 30 00-950 Warszawa.

Należność za udział w kursie prosimy przekazać na rachunek bankowy nr 86 8769 0002 0680 0361 2000 0060 z dopiskiem (Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o odbytym kursie.

Mając na uwadze możliwość zdobycia wiedzy - zachęcamy do wzięcia udziału w kursie. Informujemy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

PLIKI DO POBRANIA:

  • Zgłoszenie udziału w kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych - [POBIERZ]

Ze spółdzielczym pozdrowieniem

Bogdan Czaplejewicz
Prezes Zarządu


Drukuj   E-mail